Fundacja Dbam o Zdrowie: Akcja Zostań Darczyńcą


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAkcja Zostań Darczyńcą

Zostań Darczyńcą!

Darczyńcą może zostać każdy z nas - także Ty.

 

Wystarczy, że zebrane plusy w Programie Opieki Farmaceutycznej  przekażesz na rzecz Fundacji. Na jej rachunek firma DOZ S.A. przekaże równowartość przekazanych plusów. Dokonać tego można w bardzo prosty sposób - wystarczy, że złożysz taką deklarację w dowolnej Aptece uczestniczącej w programie lub przekażesz plusy za pośrednictwem strony www.doz.pl

Każdy przekazany plus to dar Twojego serca dla tych, którzy oczekują naszej pomocy.

Szczegółowe informacje  o podopiecznych znajdują się w zkładce "nasi podopieczni"Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron