Fundacja Dbam o Zdrowie: Akcja Zostań Darczyńcą

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAkcja Zostań Darczyńcą

Zostań Darczyńcą!

Darczyńcą może zostać każdy z nas - także Ty.

Wystarczy, że zebrane plusy w Programie Opieki Farmaceutycznej  przekażesz na rzecz Fundacji. Na jej rachunek firma DOZ S.A. przekaże równowartość przekazanych plusów. Dokonać tego można w bardzo prosty sposób - wystarczy, że złożysz taką deklarację w dowolnej Aptece uczestniczącej w programie lub przekażesz plusy za pośrednictwem strony www.doz.pl

Każdy przekazany plus to dar Twojego serca dla tych, którzy oczekują naszej pomocy.

Szczegółowe informacje  o podopiecznych znajdują się w zkładce "nasi podopieczni"