Fundacja Dbam o Zdrowie: Raport z działalności

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćRaport z działalności

Raport z działalności Fundacji Dbam o Zdrowie

Poniżej zamieszczamy najnowszy Raport z działalności Fundacji, zawierający informacje o prowadzonych przez nas akcjach i działaniach. Data aktualizacji -  październik 2010 r. Do pobrania również raport z działalności Fundacji za 2008 r. i 2009 r.

Pobierz raport za 2010 r.

Pobierz raport za 2009 r.

Pobierz raport za 2008 r.

Raport z działalności Fundacji - Dokument PDF - rozmiar:4079 kB