Fundacja Dbam o Zdrowie: Akcja Podaruj Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAkcja Podaruj Zdrowie

Akcja "Podaruj Zdrowie" w Małopolsce

W dniu 20 października  2008 roku organizujemy trzecią już  edycję akcji „Podaruj zdrowie”. Akcja przeprowadzona będzie w Małopolsce. Kolejna akcja i kolejne wyzwanie. Poprzeczka idzie w górę, ponieważ akcja prowadzona będzie po raz pierwszy  aż w czterech  miastach...

Kraków:   20.10 – 24.10. 2008 r. - akcja zakończona

Tarnów:   27.10 -  31.10.2008 r.  - akcja zakończona.  Tymczasowe Biuro Fundacji mieści się w Urzędzie Wojewódzkim w Tarnowie, al. Solidarności 5/9.

Bochnia:  03.11 - 07.11. 2008r. Tymczasowe Biuro Fundacji - Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. Kazimierza Wielkiego 2.

Dębica:  03.11 - 07.11. 2008 r. Tymczasowe Biuro Fundacji - Biuro Stowarzyszenia Wspólnoty Ziemi Dębickiej, ul. Rynek 32.

Pierwszym miastem, w którym została przeprowadzona akcja "Podaruj Zdrowie" była stolica Małopolski - Kraków. Na wsparcie zakupu leków w ramach całej akcji przeznaczyliśmy  kwotę 300 tysięcy zł.

W dniach 20 -24 października w Krakowie zakończyła się akcja przyjmowania wniosków. Tymczasowe Biura Fundacji działały w:
• Wydziale Świadczeń Socjalnych Urzędu Miasta Krakowa, ul. Stachowicza 18,
• Filii nr 3 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, ul. Powstańców Wielkopolskich 3.

Również akcja w Tarnowie zostła zakończona. Tymczasowe Biuro Fundacji mieściło  się w Urzędzie Wojewódzkim w Tarnowie, al. Solidarności 5/9.

Każde z Biur czynne było przez 5 dni roboczych w godzinach 10-15. Na miejscu można było pobrać i wypełnić wniosek. Wniosek można było pobrać także ze stron serwisu „Bez Barier” www.krakow.pl

Partnerem akcji „Podaruj zdrowie” w Małopolsce jest Urząd Miasta Krakowa. Akcja możliwa jest dzięki hojności sponosrów: POLPHARMA S.A. oraz Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

O planach i całej akcji poinformowano podczas wspólnej konferencji prasowej z udziałem władz miasta Krakowa, przedstawicieli Fundacji Dbam o Zdrowie oraz PGF Cefarm Kraków.

Pobierz załączniki:

Regulamin Kraków

Regulamin Tarnów

Informacje medialne na temat akcji:

Dziennik Polski Kraków 17.10.2008

Gazeta Krakowska 17.10.2008