Fundacja Dbam o Zdrowie: Aukcje/Koncerty chartytatywne


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAukcje/Koncerty chartytatywne

Licytacja prac oraz zbiórka publiczna podczas V Forum Aptekarzy

Dzięki uprzejmości Firmy Dbam o Zdrowie nasza Fundacja mogła zaprezentować się podczas V Forum Aptek Dbam o Zdrowie jakie odbyło się w dniu 11 listopada 2008 r. w Warszawie.

                             

Fundacja zorganizowała swoje stoisko  podczas towarzyszących Forum  Targów  w Pałacu Kultury i Nauki.
Była to okazja do zaprezentowana naszej Fundacji szerokiemu gronu osób. Prócz Aptek w Forum oraz w Targach uczestniczyli przedstawiciele firm farm.  oraz inni zaproszeni goście i prelegenci.

Stoisko nasze było żywe i kolorowe, a to dzięki licytowanym na nim obrazkom  dzieci i pracom artystów plastyków.

Przychód z tej akcji przeznaczony został  głównie dla dzieci, którym fundacja pomaga. Są to zarówno nasi podopieczni jak i dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego z Oddziałami Specjalnymi w Zgierzu Nr 3, oraz chore dzieci których rodzice zwrócili się o pomoc do Fundacji.
Pomoc trafi do 19 osób.

Licytowane były prace przekazane głównie przez łodzkich artystów plastyków, na których zawsze możemy liczyć. Kilka prac w tym min. obraz (gwasz) Iwana Kulika przekazanych  zostało na licytacje przez prywatnych kolekcjonerów. Jedna  z prac (grafike pani Tatiany Górskiej-Nowak) dzięki naszej licytacji trafi,  aż do dalekiej Kanady boweim wylicytował ja prof. Wiktor Askanas  - jeden z wykładowców tegorocznego forum.

Równoczesnie z licytacją prac artystów plastyków prowadzona była licytacja prac dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Zgierzu, które podczas zajęć wykonały przepiękne prace. Prace tak urzekły pana mgr Andrzeja Baranowskiego właściciela apteki z Łodzi, że zakupił ich aż 5. Kwoty z licytacji prac dzieci trafią do autora.

Po raz pierwszy podczas Targów  przeprowadziliśmy zbiórkę publiczną i sprzedaż cegiełek (druk cegiełek zasponsorowała nam Drukarnia Lamar z Piotrkowa Tryb.)

Wszystkim sponsorom, darczyńcą oraz licytującym i biorącym udział w zbiórce publicznej serdecznie dziękujemy w iminiu naszych podopiecznych.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron