Fundacja Dbam o Zdrowie: Akcja Podaruj Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAkcja Podaruj Zdrowie

Akcja Podaruj Zdrowie w Opolu

Od 27 do 31 października 2008 roku, Akcja „Podaruj Zdrowie” prowadzona była na terenie Opola. Po raz pierwszy  równocześnie prowadzilismy akcje w dwóch rejonach.

Tymczasowe Biura Fundacji w Opolu mieściły się w:
- Dom Dziennego Pobytu "Złota Jesień" Opole ul. Hubala 4
- Dom Dziennego Pobytu " Magda Maria" Opole ul. Barlickiego 1/3
Więcej informacji na temat planowanej akcji w Opolu znajda Państwo w załączonym poniżej regulaminie.

Wnioski o dofinansowanie były  przyjmowane w w/w biurach od godziny 10:00 d0 15:00.

Akcja "Podaruj Zdrowie" możliwa była dzięki pomocy Zakładów Farmaceutycznych Polpharma S.A. oraz Polskiej Grupie Faramceutycznej S.A.

Regulam Opole