Fundacja Dbam o Zdrowie: Komu pomogliśmy?

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćKomu pomogliśmy?

4. Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej

94-102 Łódź, ul. Nowe Sady 17
tel. 042/688 18 49

Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi prowadzony przez siostry antonianki, zapewnia całodobowy pobyt bezdomnym matkom w ciąży i kobietom z małymi dziećmi. Placówka stwarza warunki umożliwiające powrót do rodziny i społeczności, zapewnia pomoc w uzyskaniu samodzielnego mieszkania oraz pomaga w rozwiązywaniu ich problemów. Dom przyjął dotychczas ponad 700 matek i tyleż samo dzieci. Prowadzony jest we współpracy z Miastem Łódź i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.