Fundacja Dbam o Zdrowie: kampania 2009 - "Tylko nie każ mi wybier


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona Główna1%kampania 2009 - "Tylko nie każ mi wybier

Materiały dotyczące kampanii społecznej i 1%

Kampania 1% jest kampanią społeczną mającą na celu zwrócić uwagę społeczeństwa na problem ubóstwa.

Hasło naszej kampanii społecznej brzmi: "Tylko nie każ mi wybierać". Nie jest ono przypadkowe. Podczas prowadzonych przez nas akcji pomocy na terenie 14 miast Polski dużo rozmawailiśmy  z osobami, które starały się o pomoc. W każdym z miast osoby starsze, matki chorych dzieci i inne osoby w trudnej sytuacji życiowej i materialnej zwracały naszą uwagę na problem wyboru. Opowiadały o swoich codziennych dylematach i wyborach między zakupem lekarstw, a podstawowymi  artykułami spożywczymi jak chociażby chlebem. Byliśmy poruszeni tymi rozmowami stąd  nasza kreacja i pomysł na zwrócenie uwagi społeczeństwa na sytuację wielu rodzin i problem niwykupywania leków

Pobierz Plakat chleb

Pobierz zakładke

Pobierz Plakat recepta

Pobierz Plakat węgiel

Pobierz Ulotke

Podziękowanie

Kampania jest możliwa dzięki wsparciu firm:

 

 


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron