Fundacja Dbam o Zdrowie: Komu pomogliśmy?


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćKomu pomogliśmy?

5. Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej

91-849 Łódź, ul. Kolińskiego 26
www.ksn.archidiecezja.lodz.pl

Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej działa przy kościele Opatrzności Bożej w Łodzi. Stowarzyszenie organizuje wyjazdy i turnusy wypoczynkowe połączone z rehabilitacją ruchową oraz społeczną młodzieży niepełnosprawnej z Łodzi i okolic.
W Łodzi żyje od 50 do 80 tysięcy osób niepełnosprawnych. Dokładna ich liczba jest nieznana, ponieważ nie prowadzi się żadnych statystyk. Wielu z nich to ludzie młodzi, którzy szczególnie ciężko znoszą swoją chorobę i towarzyszące jej osamotnienie.
Wyjazdy organizowane przez stowarzyszenie mają na celu zmobilizować do działania i zmiany swego życia poprzez szukanie zatrudnienia i działań na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron