Fundacja Dbam o Zdrowie: kampania 2009 - "Tylko nie każ mi wybier


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona Główna1%kampania 2009 - "Tylko nie każ mi wybier

Kreacja kampanii Fundacji Dbam o Zdrowie laureatem Konkursu Newsweek Polska "100 % z 1%"

Konkurs Newsweeka "100 % z 1%" został rozstrzygnięty. Kreacja 1 procentowa naszej Fundacji została laureatem w dwóch kategoriach.

     

W marcu br Newsweek Polska już po raz drugi zorganizował konkurs "100 % z 1%" na najlepszą kampanię 1 procentową. Konkurs skierowany był do wszystkich organizacji posiadających statut Organizacji Pożytku Publicznego.

W tym roku do 7 kategorii konkursowych zgłosiło się, aż 235 organizacji. W pierwszym etapie jury składające się z przedstawicieli mediów, rządu i dyrektorów kreatywnych znanych agencji reklamowych wytypowało do drugiego etapu po 5 organizacji w każdej kategorii. Fundacja Dbam o Zdrowie została nominowana w 4 kategoriach. W drugim ostatnim etapie zwycięzców w tych kategoriach wybierali Internauci, a więc i Państwo. Głosowanie trwało od 6 do 26 kwietna. w dniu Uroczyste ogłoszenie wyników odbylo się 25 maja w Warszawie.
Kreacja Fundacji Dbam o Zdrowie została zwyciężcą w 2 kategoriach.                                                                                                                W kategorii - Plakat ogólnopolski -  nagrodę ufundowała firma Clear Channel i jest nią kwota 10 tys. zł do wykorzystania na nośnikach firmy Clear Channel w okresie od 1 stycznia do  30 kwietna 2010 r.                                                                             

W kategorii - Prasa lokalna -  nagrodą ufundowaną przez  Dziennik Polska  jest czek o wartości 10 tys.   zł   na  kampanię  w Dzienniku do wykorzystania od stycznia do 30 kwietnia 2010 r. 

W głosowaniu wzięło udział ok. 20 000 internatów. Tym z Państwa, którzy oddali głosy na kreacje naszej Fundacji serdecznie dziękujemy.

Jury w składzie:                                                                                                                                                                                                   Radosław Mleczko - Podsekretarz stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej
Krzysztof Stanowski - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej
Mirosław Bujko - Kierownik Zakładu Komunikacji Społecznej w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów im. Jerzego Giedroycia w Warszawie, Wydawnictwo WAB,konsultant JWT.
Paweł Łukasiak - Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
Igor Kaleński - Prezes Zarządu Grupy Saatchi & Saatchi
Norbert Wawro - Dyr. Kreatywny S4
Przemysław Bogdanowicz - Dyr. Kreatywny BBDO
Marta Czartoryska - Dyrektor Działu Marketingu i Komunikacji Onet.pl
Kalina Janicka - Prezes Clear Channel Poland Sp. z o.o.
Błażej Gałkiewicz - Dyrektor ds. Radia OPEN FM
Michał Kobosko - Redaktor naczelny Newsweek Polska


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron