Fundacja Dbam o Zdrowie: Aukcje/Koncerty chartytatywne


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAukcje/Koncerty chartytatywne

Fundacja „Dbam o Zdrowie” na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

W ramch Dni Muzyki Kameralnej 48 Muzycznego Festiwalu w Łańcucie odbyła się akcja charytatywna na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

    

29 maja 2009 r. odbył się koncert Grupy MoCarta w Muzeum-Zamku w Łańcucie. Jednym z inicjatorów tego wydarzenia była Fundacja „Dbam o zdrowie”, która na początku roku w ramach akcji „Podaruj zdrowie” dofinansowała zakup leków dla ponad 3200 mieszkańców Podkarpacia. Teraz cały dochód koncertu Fundacja przekazała na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

By uczestniczyć w tym specjalnym koncercie i pomóc potrzebującym dzieciom wystarczyło jedynie kupić bilet-cegiełkę o wartości 30 zł.  Dzięki melomanom  uczestniczącym w koncercie a byli to głównie farmaceuci udało się uzbierać 6 tys. zł  i taka kwota trafiła do Hospicjum. 

Organizatorem koncertu była Firma Aptekarz należąca do Grupy PGF S.A. Patronat medialny nad koncertem objęły Nowiny.

Koncert tak jak co roku poprowadził zaprzyjaźniony z muzykami z Grupy MoCarta Artur Andrus, który również zabawiał publiczność pełnymi humoru opowieściami.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron