Fundacja Dbam o Zdrowie: Komu pomogliśmy?


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćKomu pomogliśmy?

9. Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo

20-113 Lublin, ul. Jezuicka 4/9
www.fsd.lublin.pl
Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo jest przykładem typowej organizacji oddolnej,  powstała, dlatego że znaleźli się ludzie, którzy chcieli być aktywni na określonym odcinku społecznym. Historia tej działalności rozpoczęła się na przełomie 1982/83 r.
Fundacja prowadzi działalność profilaktyczną poprzez przygotowywanie młodych ludzi do aktywnego działania we własnym środowisku, do samodzielności, zaradności i inicjatywy, do samokształcenia i samowychowania. Oznacza to, że istotą pracy wychowawczej jest angażowanie młodych ludzi w różne formy aktywności oraz przygotowanie ich do niej. Ważną ideą Fundacji jest nieustanne stwarzanie podopiecznym różnych możliwości, które kształcą, nobilitują, dają poczucie równowartości z innymi. Podstawową formą jej działalności jest program wychowawczy Akademia Młodzieżowa, wspierany przez Instytut na Rzecz Wychowania, Dom Akademii Młodzieżowej w Motyczu Leśnym czy Ośrodek Edukacji Społecznej.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron