Fundacja Dbam o Zdrowie: kampania 2010 - "Wybory 2010"

Jesteś tutaj:   Strona Główna1%kampania 2010 - "Wybory 2010"

Bieg po leki

Pod takim hasłem w łódzkim centrum wspinaczkowym został zorganizowany bieg po leki. Każdy uczestnik przed przystąpieniem do wspinaczki mógł nabić na pal niezrealizowaną receptę. Na szczycie wspinaczkowej góry umieszczone były pudełka leków, któe należało po zdobyciu szczytu dotknąć. Dla wielu osób wykupienie leków jest walka i wspinaczką. Muszą pokonać barierę finasową aby osiągnąć cel czyli wykupic leki na recpetę. Niestety nie każdego na to stać. Fundacja  pomaga osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej i materialnej w zakupie leków.