Fundacja Dbam o Zdrowie: kampania 2010 - "Wybory 2010"


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona Główna1%kampania 2010 - "Wybory 2010"

Konkurs Fotograficzny - "Recepta nie wystarczy"

 

Fundacja Dbam o Zdrowie w ramach prowadzonej kampanii społecznej i kampanii 1% zorganziowała konkurs fotograficzny "Recepta nie wystarczy", którego celem było uwrażliwienie społeczeństwa na problem niewykupywania leków przez Polaków z powodu braku środków finansowych.

 

 

Konkurs skierowany był do wszystkich, którzy chcieli zmierzyć się z tym trudnym zadaniem a jednoczesnie w dość nietypowy sposób wyrazić swoje empcje i postrzeganie tego jakże powaznego problemu. Prace można było nadsyłać od 16 marca do końca kwietnia. Najlepsze prace wybrali internauci, którzy głosowali na ich zdaniem najlepsze prace od 1-16 maja. Do konkursu zgłoszono 158 prac. Uczstniczyli w nim zarówno profesjonaliści jak i amatorzy. Prace napłynęły z całej Polski. Każda z prac bardzo trafnie pokazywała co można zrobić z recpetą gdy nas nie stać na jej wykupienie. Staje si ona wówczas tylko kawałkiem papieru, z którego można zrobić np. origami, zakładkę do książki a także notatnik. To tylko niektóre przykłady kreatywności autorów konkursu. Poniżej zameiszczamy nagrodzone prace"

  Aldona Nawrot  - I miejsce

  Artur Sadowy - II miejsce

Grażyna Jarzembowska - III miejsce

Marta Hołod - wyróżnienie

Tymoteusz Demski - wyróżnienie

Anna Płazak - nagroda Jury

Natalia Kuśnierczak - nagroda Fundacji


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron