Fundacja Dbam o Zdrowie: Inne działania


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćInne działania

Pomoc Domom Samotnych Matek

4 maja 2010 r. na spotkaniu w Pracowni Badań i Innowacji Społecznych Stocznia została przekazana pomoc dla Domów Samotnych Matek z terenu całej Polski. Fundacja wspólnie ze Stoczną w 2009 r. zaczęła projekt mający na celu pomoc samotnym matkom, które są pod opeką DSM. Ze strony Stoczni akcję wspierał Kuba Wygnański.

Wszystkie Domy Samotnych Matek, które wypłełniły ankietę i wyraziły chęć udziału w projekcie optrzymały pomoc na zakup leków dla swoich podopiecznych do końca roku. na spotkaniu została przekazane karty na zakup leków na pierwsze pół roku. Drugą transzę otrzymają w październku br.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron