Fundacja Dbam o Zdrowie: Komu pomogliśmy?


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćKomu pomogliśmy?

13. Fundacja Niepełnosprawnych Sanus

14-100 Ostróda, ul. Konstytucji 13b
www.sanus1.free.ngo.pl
Główne działania Fundacji skupiają się na niesieniu pomocy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej, tworzeniu ośrodków rekreacji, wypoczynku i rehabilitacji pozamedycznej,
swoje cele Fundacja realizuje m.in. poprzez utworzenie ośrodka z przystosowaniem na turnusy szkoleniowo-rekreacyjne dla osób niepełnosprawnych, organizowanie i prowadzenie różnych form działalności integracyjnej, wymianę doświadczeń w zakresie organizacji życia w środowisku, prowadzenie działalności oświatowo-kulturalnej, tworzenie warunków do odpoczynku, prowadzenie turnusów szkoleniowo-rekreacyjnych w ramach integracji środowiska, tworzenie i rozwijanie działalności wydawniczej i poligraficznej.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron