Fundacja Dbam o Zdrowie: Komu pomogliśmy?

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćKomu pomogliśmy?

14. Stowarzyszenie Dobroczynności im Jana Pawła II przy Parafii Opatrzności Bożej

91-849 Łódź, ul. Kolińskiego 26
tel. 042/ 6564712
Stowarzyszenie prowadzi działalność od 18 lat i systematyczną opieką obejmuje obecnie około 150 osób oraz dorywczo około 50. Stowarzyszenie udziela pomocy w postaci żywności, środków higieny, odzieży i zakupu leków. Opiekuje się osobami, które znalazły  się w trudnej sytuacji życiowej, finansowej lub rodzinnej. Wszyscy członkowie Stowarzyszenie pracują społecznie.