Fundacja Dbam o Zdrowie: Akcja Podaruj Zdrowie


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAkcja Podaruj Zdrowie

Akcja Podaruj Zdrowie w Dębicy

W dniach 7-11 czerwiec 2010 r. Fundacja Dbam o Zdrowie po raz drugi przeprowadziła w Dębicy społeczno-pomocową akcję "Podaruj Zdrowie". Dzieki niej wszyscy dębiczanie znajdujący się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej mogli ubiegać się o dofinansowanie do zakupu leków. Na dzień dzisiejszy wpłynęło 1500 wniosków o pomoc.

Poprzednia edycja akcji miała miejsce w październiku 2008 r. i sptkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Wówczas z pomocy Fundacji skorzystało 2482 dębiczan.

O pomoc w zakupie leków mogły starać się osoby, których miesięczny dochód brutto nie przekracza 1 tys.  zł, a także osoby obardczone koniecznością finansowania terapii lub stałego przyjmowania leków.

Warunkiem uzyskania wparcia było wypełnienie przez osobę uprawnioną (lub jej pełnomocnika) odpowiedniego wniosku. Formularze te można było złozyć w Tymczasowym Biurze Fundacji mieszczącym się w siedzibie Stowarzyszenia Ziemi Dębickiej przy ul.Rynek 32 w Dębicy w dniach 7-11 czerwca w godz. 8-16. Wśród przychodzących do boura osób było dużo mieszkańców miasta, którzy starali się o przyznanie ponownej pomocy na zakup leków.

 


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron