Fundacja Dbam o Zdrowie: Akcja Podaruj Zdrowie


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAkcja Podaruj Zdrowie

Akcja Podaruj Zdrowie na Pomorzu

W piątek 23 października 2009 r.  zakończyła  się akcja „Podaruj Zdrowie” organizowana przez Fundację na Pomorzu.   W  pięciu Tymczasowych Biurach Fundacji zlokalizowanych na terenie trzech miast: Gdańska, Gdyni oraz Starogardu Gdańskiego osoby starające się o pomoc mogły składać wnioski o dofinansowanie na zakupu leków. 

Pomoc została  przekazana w postaci kart „Podaruj Zdrowie”, które realizować można w aptekach na zakup leków oraz innych środków medycznych, niezbędnych do kontynuowania terapii.

 

Pracownicy Fundacji oraz osoby wpierające akcję serdecznie dziękują Darczyńcom :  Polskiej Grupie Farmaceutycznej S.A. oraz Zakładom Farmaceutycznym POLPHARMA S.A. Podziękowania składamy także lokalnym mediom i prasie za pomoc w przekazywaniu inflacji na temat akcji.

Szczególne podziękowania składamy Zakładom Farmaceutycznym POLPHARMA S.A., które użyczyły  Fundacji lokalu na Tymczasowe Biuro Fundacji oraz wspierały nas organizacyjnie podczas akcji w Starogardzie Gdański.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron