Fundacja Dbam o Zdrowie: Kampania 2011 - Zostań lekiem na całe zł


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona Główna1%Kampania 2011 - Zostań lekiem na całe zł

Karta I.C.E.

Dzięki tej karcie można uratować czyjeś życie. Ratownicy medyczni oraz inne służby publiczne, które interweniują na miejscu wypadku apelują aby każdy miał przy sobie taką kartę. Są na niej nr telefonu najbliższych osób, z którymi można się skontaktowac w razie wypadku.

  

 

Często liczą się sekundy. Potrzebna jest informcja o grupie krwi czy przebytych chorobach. Telefon do bliskiej osoby jest więc niezbędny. Prócz karty ICE, którą należy nosić przy sobie dobrze aby również w telefonie miec wczytany pod hasłem ICE telefon do najbliższej osoby.

Zachęcamy do pobrania wzoru i wydrukowania karty.

 Pobierz karte ICE

Pobierz karte ICE


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron