Fundacja Dbam o Zdrowie: Kampania 2011 - Zostań lekiem na całe zł

Jesteś tutaj:   Strona Główna1%Kampania 2011 - Zostań lekiem na całe zł

Karta I.C.E.

Dzięki tej karcie można uratować czyjeś życie. Ratownicy medyczni oraz inne służby publiczne, które interweniują na miejscu wypadku apelują aby każdy miał przy sobie taką kartę. Są na niej nr telefonu najbliższych osób, z którymi można się skontaktowac w razie wypadku.

Często liczą się sekundy. Potrzebna jest informcja o grupie krwi czy przebytych chorobach. Telefon do bliskiej osoby jest więc niezbędny. Prócz karty ICE, którą należy nosić przy sobie dobrze aby również w telefonie miec wczytany pod hasłem ICE telefon do najbliższej osoby.

Zachęcamy do pobrania wzoru i wydrukowania karty.

Pobierz karte ICE