Fundacja Dbam o Zdrowie: Kampania 2011 - Zostań lekiem na całe zł


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona Główna1%Kampania 2011 - Zostań lekiem na całe zł

Akcja "Gruby portfel na chude lata"

 

W marcu Fundacja Dbam o Zdrowie zorganizowała w Łodzi niecodzienny event o przewrotnym tytule "Gruby portfel na chude lata", który był elementem prowadzonej od stycznia kampanii 1%. Event ten miał dowieść, że gruby portfel niekoniecznie oznacza dobrobyt. W ramach akcji wolontariusze Fundacji w dniu 2 i 3 marca zorganizowali w centrum Łodzi na Pl.Wolności krótką konferencję prasową a następnie przeszli ul.Piotrkowską i w różnych punktach zgubili kilkadziesiąt portfeli wypełnionych po brzegi niezrealizowanymi receptami. Była w nich również zamieszczona informacja o problemie oraz prośba emerytowanej 77 nauczycielki, Anny Kowalskiej o przekazanie 1% podatku.  Uczciwi znalazcy oddawali portfele do Muzeum Faramcji przy Pl.Wolności gdzie czekał na nich drobny upominek. Wolontariusze rozdawali  przechodniom ulotki i karty I.C.E.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron