Fundacja Dbam o Zdrowie: Nasi Darczyńcy


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaPomocNasi Darczyńcy

Galanea

Laboratorium Galenowe Olsztyn produkuje preparaty w oparciu o sprawdzone receptury przy użyciu najnowocześniejszych metod produkcyjnych. Laboratorium posiada zezwolenie na wytwarzanie produktów leczniczych, wydane przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego. W styczniu 2006 roku otrzymało ono Certyfikat Jakości GMP, spełnia także wymagania Światowej Organizacji Zdrowia. Laboratorium jest producentem serii kosmetyków pod nazwą GALANEA. W odpowiedzi na coraz większe wymagania klientów firma GALANEA Laboratories rozbudowała swoją ofertę wprowadzając na rynek nową serię produktów opartych w głównej mierze na substancjach pochodzenia roślinnego. W swojej ofercie Laboratorium posiada m.in. innowacyjne produkty do pielęgnacji i zwalczania problemów skóry (wrażliwej i skłonnej do podrażnień) o właściwościach hypoalergicznych, czy działaniu przeciwzmarszczkowym.
Seria produktów pod nazwą GALANEA dostępna jest wyłącznie w aptekach.

kliknij tutaj

Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron