Fundacja Dbam o Zdrowie: Akcja Zostań Darczyńcą

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAkcja Zostań Darczyńcą

Sędzia Anna Maria Wesołowska wspiera naszą Fundację

Do grona przyjaciół naszej fundacji dołączyła sędzia Anna Wesołowska, która wspiera nasze działnia. Szczególnie bliski pani sędzi jest los kobiet zwałaszcza tych, które uciekając przed przemocą chronią się w domach samotnych matek. Pani sędzia brała udział w spotkaniu z przedstawicielami domów samotnych matek podczas, którego 15 DSM, nad którymi fundacja objęła patronat otrzymało roczną pomoc na zakup leków. Pani sędzia przekazała wszystkim domom swoją książkę opatrzoną autografem.