Fundacja Dbam o Zdrowie: Inne działania


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćInne działania

Malowane Nadzieją 2011

Jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej zorganizowało licytację strusich jajek "Malowane Nadzieją 2011". Pod młotek poszły strusie jaja ozdobione przez najwybitniejszych polskich artystów m.in. Magdalenę Abakanowicz, Andrzeja Mleczko, Danute Muszyńską. Do akcji przyłączyli się profesorowie i studenci ASP w Łodzi. Atrakcją była też pisanka ozdobiona przez Claudię Cardinale, która gościła w tym roku w Łodzi.

Tegoroczna akcja była rekordową, uzbierano największą kwotę w całej kilkunastoletniej historii akcji. Uzbierane środki przeznaczone będą na wakacyjny wyjazd niepełnosprawnych dzieci i młodzieży. Fundacja również dołączyła się do akcji pomocy przekazując karty na zakup niezbędnych leków koniecznych podczas takich letnich wyjazdów.  Wieczór uświetniła swoim występem Anna Cymmerman solistka Teatru Wielkiego w Łodzi będąca od wielu lat przyjacielem naszej Fundacji .


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron