Fundacja Dbam o Zdrowie: Nasi podopieczni


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćNasi podopieczni

Mateusz Pabiańczyk

Mateusz jest dzieckiem  autystycznym. Całe dnie upływają na pobycie w ośrodkach terapeutycznych i u lekarzy. Mateusz wymaga stałej terapii m.in. psycho-edukacyjnej, logopedycznej i integracji sensorycznej.

Terapia ta jest bardzo kosztowana. Ale to nie wszystko, autyzm to również licze zaburzenia układu pokarmowego, neurologiczne i metaboliczne. Dysfunkcje te są zwykle nietypowe i trudne dozdaiagnozowania, dodatkowo utrudnione brakiem kontaktu małego pacjenta z lekarzem.  Bardzo dużo środków rodzice Mateuszka przeznaczają na zakup niezbędnych leków.

Możemy pomóc Mateuszkowi przekazując dowolne darowizny z dopiskiem dla Mateusza Pabiańczyka.

Możne przekazać również swój 1 procent w zeznaniou podatkowym.

Każdy może też przekazać zgromadzone przez siebie plusy  na rzecz Mateusza

Załóż zbiórkę!


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron