Fundacja Dbam o Zdrowie: Kampania 2012 - Samotna mamo, nie jesteś


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona Główna1%Kampania 2012 - Samotna mamo, nie jesteś

Spotkanie szkoleniowe z Krzysztofem Globiszem

Cykl spotkań z Samotnymi Mamami rozpoczęliśmy w Krakowie. Podopieczne Domu Matki i Dziecka oraz Schroniska dla Bezdomnych Kobiet miały okazje uczestniczyć w niecodziennym spotkaniu. Wzięły udział w szkoleniu poprowadzonym przez Pana Krzysztofa Globisza, który to przekonywał Panie, jak ważna jest sztuka autoprezentacji w odnalezieniu się w trudnej sytuacji życiowej i walce o swoje marzenia. Zaproszenie do spotkania przyjęła również Agnieszka Jałowiec, Doradca Zawodowy z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Przybliżyła ona rolę doradcy w procesie poszukiwania pracy, wyboru odpowiedniego zajęcia według własnych predyspozycji zawodowych. Każda z obecnych Mam będzie mogła zgłosić się na indywidualne rozmowy z pracownikami Zespołu Doradców Zawodowych i uzyskać wsparcie psychologiczne.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron