Fundacja Dbam o Zdrowie: Nasi podopieczni


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćNasi podopieczni

Adrian Krupiński

Adrian od listopada 2011 r. cierpi na cukrzycę typu I. Choroba przyszła niespodziewania  gdyż do tego czasu chłopiec był zdrowym, radosnym nastolatkiem lubiącym sport i zabawy z kolegami. Poziom cukru chłopca nie jest jeszcze ustabilizowany. Skoki poziomu cukru powodują częste bóle głowy i brzucha. Coraz trudniej chłopcu jest się skoncentrować na lekcjach. Jednocześnie aby mierzyć poziom cukru musi wychodzić z lekcji do gabinetu pielęgniarki. Chłopiec musi przestrzegać ściśle określonej diety. Leki oraz art. spożywcze dla diabetyków są bardzo drogie. Pomóżmy rodzinie chłopca aby mógł on prawidłowo stosować leczenie.

 

Każdy może pomóc Adrianowi przekazując na Jego rzecz 1% podatku z dopiskiem w celu szczegółowym dla: Adriana Krupińskiego.

Można również przekazać zgromadzone przez siebie plusy w Programie Opieki Farmaceutycznej za pośrednictwem strony www.doz.pl

Załóż zbiórkę!


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron