Fundacja Dbam o Zdrowie: Nasi podopieczni


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćNasi podopieczni

Kamil Karolczyk


Kamil ma 24 lata. W 2008 r. uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, w wyniku którego został spraliżowany. Ma całkowity niedowład czterokończynowy. Wymaga całodobowej opieki. Kamilem opiekuje się mama, która musiała zrezygnować z pracy.

Jedynym źródełem utrzymania Kamila jest zasiłek pielęgnacyjny, który wynosi 153 zł. Mężczyzna ubiegał się o przyznanie renty jednak ZUS nie przyznał renty ze względu na brak wymaganego stażu pracy. Rodzinę utrzymuje tata, mama dostaje jedynie zasilek pielęgnacyjny z tytułu rezygnacji z prac w związku z opieką nad niepełnosprawnym synem. Kamil ma jeszcze młodszego brata. Utrzymanie czteroosobowej rodziny jest bardzo trudne. Kamil potrzbuje zarówno leków jak i materiałów opatrunkowych

Możemy mu pomóc przekazując dla Niego swoje plusy w Programie Opieki Farmaceutycznej (w aptekach, które przystąpiły do POF), dokonując darowizn z dopiskiem "Dla Kamila Karolczyka" oraz przekazując swój 1% na rzecz Kamila.

Załóż zbiórkę!


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron