Fundacja Dbam o Zdrowie: Biegnij po zdrowie


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćBiegnij po zdrowie

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2012

Za nami już drugi Łódź Maraton Dbam o Zdrowie. Podczas tegorocznej imprezy grupa Spartanie Dzieciom biegła dla podopiecznej naszej Fundacji, 15-letniej Magdy Nowak z Konstantynowa Łódzkiego. Dodatkowo prowadzona była zbiórka publiczna do puszek, którą prowadzili Wolontariusze Fundacji. Ostatnie kilkaset metrów Madzia biegła razem z maratończykami i razem z nimi wbiegła na metę.

Kolejny maratończyk Sławek Narel biegł dla 5 letniego Mateusza, który jest dzieckiem autystycznym. Za zebrane środki został zakupiony dla chłopca sprzęt sensoryczny potrzebny do dalszej rehabilitacji (ścieżka sensoryczna oraz piłka z kolcami).

Zdjęcia udostępniamy dzięki uprzejmości portalu biegampolodzi.pl Dziękujemy!

A tutaj Magda odbiera aparat słuchowy:


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron