Fundacja Dbam o Zdrowie: Nasi Darczyńcy


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaPomocNasi Darczyńcy

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

Polpharma jest największym polskim producentem leków. Specjalizuje się w produkcji leków kardiologicznych , gastrologicznych i neurologicznych, wydawanych na receptę i stosowanych w lecznictwie zamkniętym. Produkuje również szeroką gamę leków dostępnych bez recepty.

Firma wspiera rozwój polskiej nauki oraz liczne przedsięwzięcia o charakterze społecznym. Zgodnie z misją firmy zawartą w haśle ’’Ludzie pomagają Ludziom’’, poczucie odpowiedzialności społecznej stanowi fundamentalną część strategii Polpharmy.

Więcej informacji na stronie: www.polpharma.pl


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron