Fundacja Dbam o Zdrowie: Nasi Darczyńcy

Jesteś tutaj:   Strona GłównaPomocNasi Darczyńcy

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

Polpharma jest największym polskim producentem leków. Specjalizuje się w produkcji leków kardiologicznych , gastrologicznych i neurologicznych, wydawanych na receptę i stosowanych w lecznictwie zamkniętym. Produkuje również szeroką gamę leków dostępnych bez recepty.

Firma wspiera rozwój polskiej nauki oraz liczne przedsięwzięcia o charakterze społecznym. Zgodnie z misją firmy zawartą w haśle ’’Ludzie pomagają Ludziom’’, poczucie odpowiedzialności społecznej stanowi fundamentalną część strategii Polpharmy.

Więcej informacji na stronie: www.polpharma.pl