Fundacja Dbam o Zdrowie: Inne działania

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćInne działania

Konkurs Grantowy "Razem możemy więcej"

7 lutego odbyło się zebranie komisji konkursowej opiniującej nadesłane wnioski w konkursie "Razem możemy więcej"

Na konkurs wpłynęły 32 wnioski. Kwota wnioskowanego przez fundacje i organizacje Grantu znacznie przekroczyła kwotę, którą przeznaczyliśmy jako dofinansowanie. Dlatego też podjęta została deczyzja o zwiększeniu tej kwoty. Organizacje, którym przyznano dofinansowanie zostaną powiadomione telefonicznie.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.