Fundacja Dbam o Zdrowie: Inne działania

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćInne działania

Dzień Dziecka dla naszych podopiecznych

Z okazji Dnia Dziecka Wolontariusze Fundacji przekazali małym podopiecznym wspaniałe upominki.

Fundacja ma pod opieką 18 dzieci od 3 do 16 lat. Z okacji ich Święta Wolontariusze Fundacji zorganizowali zbiórkę prezetnó dla wszystkich milusińskich. Były lalki, gry, kuchnie do zabawy, lunety, puzzle oraz klocki lego. Każdy podopieczny otrzymał też list z życzeniami od przyjaciół z Fundacji. Wszystkim Dzieciom życzymy wszystkiego najlepszego z okacji ich święta.