Fundacja Dbam o Zdrowie: Inne działania


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćInne działania

Aparat dla Madzi

Madzia ma już aparat słuchowy

Madzia wraz z mamą odebrały aparat słuchowy, na który zbierała podczas Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie grupa Spartan oraz nasza Fundacja podczas zbiórki publicznej. Uzbierana kwota to 3400,00 zł. Madzia dostała dofinansowanie na aparat z PEFRON i NFZ brakowało jednak wkładu własnego w wys. 3200,00 zł. Dzięki maratończykom udało się uzbierać na aparat. Po przymiarkach i ustawieniu aparatu Madzia może już go nosić. Jest on na tyle mały, że prawie niewidoczny. Teraz tylko Madzia musi się przyzwyczaić do nowych bardziej wyraźnych dzwięków.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wsparcie akcji.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron