Fundacja Dbam o Zdrowie: Nasi podopieczni


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćNasi podopieczni

Jakub Jaźwiński

Kuba cierpi na reumatoidalne zapalenie stawów. Kilka razy w roku trafia do szpitala w Olsztynie, jest też pod stałą opieką poradni rodzinnej oraz poradni endokrynologicznej.

 

Kuba ma niedoczynność tarczycy. Lista leków, które musi przyjmowac jest długa. Dodatkowo musi ścisle przestrzegać diety z ograniczeniem cukrów i tłuszczów. Kubę samotnie wychowuje mama.

pomóżmy im, a pomóc  może każdy pzekazując swój 1% na rzecz Fundacji Dbam o Zdrowie nr KRS 0000286305 dla Kuby z dopiskiem "dla Jakuba Jaźwińskiego"

Można też przekazać plusy w Programie Opieki Farmaceutycznej.

Załóż zbiórkę!


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron