Fundacja Dbam o Zdrowie: Aukcje/Koncerty chartytatywne


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAukcje/Koncerty chartytatywne

Licytacja podczas Forum Ekonomicznego Aptekarzy

4 kwietnia w Warszawie odbyło sie 7 Forum Ekonomiczne Aptekarz podczas, którego uczestnicy z całej Polski mogli wziąć udział w mini licytacji prac artystów plastyków.

Forum odbyło się po raz siódmy ale po raz pierwszy można było zapoznać się na nim z działalnością Fundacji Dbam o Zdrowie. Po raz  pierwszy gdyż Fundacja działa dopiero od sierpnia ubiegłego roku a Forum odbywa się zwyczajowo w kwietniu.

Aptekarze, którzy przyjechali na Forum do warszawskiego hotelu Novotel mieli możliwość wziąć udział w niecodziennej licytacji prac artystów plastyków. Wystawa miściła się w foye przez kilka godzin i w przerwach między obradami, wykładami, a także koncertem gwiazdy forum Grupy Mozarta można było zlicytować kilkanaście prac. Zlicytować czyli podać najwyższą cenę jaka obowiązywała do kolejnego "przebicie". Dzieki tej akcji Fundacji udało się uzyskać kilkadziesiąt złotych, które zasiliło konto Fundacji.

Wszystkim darczyńcom oraz osobom, które wylicytowały prace serdecznie dziekujemy.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron