Fundacja Dbam o Zdrowie: Biegnij po zdrowie


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćBiegnij po zdrowie

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2013

Tegoroczny maraton był dla nas wyjatkowy pod wieloma względami. To wspaniała inicjatywa współpracy organizacji, a także aspektu charytatywnego. Zapraszamy do naszej fotorelacji!

Już pod koniec 2012 roku zaprosiliśmy do współpracy przy tworzeniu charytatywnego aspektu maratonu 4 wspaniałe organizacje - Fundację Hospicyjną, Caritas Archidiecezji Łódzkiej, Fundację Udaru Mózgu oraz Fundację Synapsis. Każdy z zapisujących się na zawody biegaczy mógł wpłacić dowolną kwotę na wybrana przez siebie organizację. Dzięki tej inicjatywie udało się zebrac prawie 7 tys. zł!

Dwa dni przed Maratonem w Hali Atlas Arena odbyły się targi sportowe, na których to obecni byliśmy z naszym fundacyjnym stoiskiem.

Sobota 13 kwietnia to dzień Biegu Śniadaniowego. Wzięliśmy w nim udział wraz z naszymi Wolontariuszami i Przyjaciółmi Fundacji.

14 kwietnia dokładnie o godz. 9.00 wystartowaliśmy w biegu na 10 km, a niektórzy z nas także w pełnym Maratonie. Chociaż mieliśmy obawy czy uda nam się przebiec cała trasę, bieg zakończyliśmy ogromnym sukcesem! A oto nasza drużyna:

A to nasz dzielny punkt kibicowania. Dziękujemy kibicom za pomoc w organizacji i doping na trasie!


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron