Fundacja Dbam o Zdrowie: Archiwum wiadomości

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćArchiwum wiadomości

Słodka Klaudia, czyli zbieramy na pompę!

Wielka mobilizacja! Trwa zbiórka na pompę insulinowa dla Klaudii, naszej podopiecznej.

Klaudia potrzebuje pompy insulinowej, żeby poradzić sobie i nauczyć się żyć z cukrzycą. Wszelkimi sposobami zebrano już większą część kwoty. Brakuje jeszcze nieco ponad 4000 zł. Klaudia nie może jeść słodyczy, ale uwielbia piec. Na Mikołajki zażyczyła więc sobie książkę kucharską. Dostała ich aż cztery. Wszystkim wypieki Klaudii bardzo smakują. Pomóżmy dziewczynce żyć normanie!