Fundacja Dbam o Zdrowie: Archiwum wiadomości


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćArchiwum wiadomości

Startuj z Drużyną Fundacji Dbam o Zdrowie!

Ruszyły przygotowania do Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie, który odbędzie sie 13 kiwtnia 2014 r. Po zeszłorocznych osiągnięciach - udało sie nam przebiec 10 km hurrraaa! - postanowiliśmy w tym roku założyc swoja drużynę.

Jesli biegasz i planujesz wziąć udział w łódzkim maratonie, dołącz do naszej drużyny juz teraz! Wystaczy, że w formularzu podczas zapisów wpiszesz hasło Drużyna Dbam o Zdrowie w miejscu na wpisanie klubu. Starując z nami wspierasz ideę chatytatywności, czyli swój wysiłek dedykujesz podopiecznym Fundacji Dbam o Zdrowie. Starujmy razem!


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron