Fundacja Dbam o Zdrowie: Archiwum wiadomości

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćArchiwum wiadomości

Razem zebraliśmy już 25 kg korków!

20 września, w pierwszym Dniu Sprzątania Świata przekazaliśmy pierwsze dwa worki nakrętek Łódzkiemu Hospicjum dla Dzieci. Wspólnie przez 2 m-ce udało nam się zebrać 25 kg korków!

Dziękujemy wszystkim, którzy w  pracy a także i w domach pamiętają o niewyrzucaniu zakrętek i przynoszą je do nas. Dołożyliśmy cegiełkę do wspólnej puli korków i spełnienia drugiego dziecięcego marzenia. Już pierwsze marzenie podopiecznego hospicjum spełnione – wyjechał na turnus rehabilitacyjny.

A takie cuda z korków tworzą przedszkolaki…