Fundacja Dbam o Zdrowie: Archiwum wiadomości


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćArchiwum wiadomości

Pobiegniemy dla Fundacji "Dom w Łodzi"

Drużyna Fundacji Dbam o Zdrowie to my! Za cel stawiamy sobie pomoc podopiecznym Fundacji "Dom w Łodzi" - jedynego w Polsce Domu Dziecka dla chorych dzieci. Znamy tę organizację od wielu lat. Wiemy, jak wiele dobrego robią. Naszą inicjatywą chcemy docenić ich trud i pracę oraz zebrać fundusze potrzebne do leczenia dzieci.

O Fundacji "Dom w Łodzi" możecie przeczytać tutaj.

Wszystkim, którzy wspomogą naszą akcję, bardzo dziękujemy. Liczy się każda pomoc, zarówno wpłaty, jak i przekazanie i promocja naszego celu  wśród przyjaciół i znajomych. Wierzymy, że się uda! :)

Zapraszamy do udziału w zbiórce!
Poznajcie nas na naszym profilu na Facebooku!


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron