Fundacja Dbam o Zdrowie: Nasi podopieczni


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćNasi podopieczni

Paweł Kwiatosiński

Gram na gitarze i "szaleję" jak to nastolatek. Miałem nowotwór, usunięto mi przysadkę mózgową co utrudnia  mi życie, ale się nie poddaję.

Paweł jak to nastolatek jest wesołym i pełnym optymizmu chłopcem. Ma swoje marzenia i zainteresownia.  Jednym z nich jest muzyka i gra na gitarze. W wieku 12 lat zdiagnozowano u chłopca nowotwór zlokalizowany w przysadce mózgowej. W wyniku operacji usunięto nowotwór wraz z przysadką co spowodowało wielohormonalną niedoczynność przysadki. Paweł już nie urośnie ale można pomóc w dalszym rozwoju chłopca. Potrzebne są kosztowne leki gdyż hormonalna terapia jest droga.

Każdy może pomóc chłopcu przekazując 1% swojego podatku (z dopiskiem w celu szczegółowym dla Pawła Kwiatosińskiego. Przez cały rok można dokonywać dowolnych darowizn na rzecz chłopca.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron