Fundacja Dbam o Zdrowie: Nasi podopieczni


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćNasi podopieczni

Kaya Szeląg

Mam na imię Kaya. Urodziłam się z wadą wrodzoną mózu i układu centralnego.

Mam brata bliżniaka. On jest na szczęscie zdrowy, ja nie.

Rodzice kiedy dowiedzieli się, że urodzą się bliźnięta byli podwójnie szczęśliwi. Nadal są szczęśliwi bo mają cudowne i kochane dzieci.

Mimo, że Kaya nie mówi, nie chodzi to komunikuje się z najbliższymi za pomocą mimiki, płaczu i śmiechu. Lubi się uśmiechać i przytulać do rodziny.

Dziewczynka wymaga ciągłej opieki. Przed Nią długa rehabilitacji, ciągłe ćwiczenia  z logopedą,  z psychologiem ale postępy są widoczne.

Potrzebne są również leki. W 3 roku życia zdiagnozowano u dziecka padaczkę, która jest lekooporna.

Pomóżmy Kayi i Jej rodzinie.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron