Fundacja Dbam o Zdrowie: Aukcje/Koncerty chartytatywne


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAukcje/Koncerty chartytatywne

Aukcja Pisanek organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej

Fundacja Dbam o Zdrowie wylicytowała kilka strusich pisanek oraz obrazów artystów plastyków wspomagając tym samycm Stowarzyszenie.

                   

Raz w roku  stowarzyszenie organizuje tuż przed Świętami Wielkanocnymi aukcję pisanek wykonanych przez znanych polskich artystów. W tym roku aukcja odbyła się w tym roku 18 marca w Restauracji "Malinowa" Hotelu Grand. Wczesniej prace przeznaczone do licytacji można było obejrzeć w Galerii Festiwalowej na P.Wolności 5. Prócz pisanek na aukcji znalazły się również obrazy artystow plastyków.

Fundacja Dbam o Zdrowie od kilku lat wspiera Katolickie Stowarzyszenie  Niepełnosprawnych. Początkowo wspierała je Polska Grupa Farmaceutyczna S.A., a od sierpnia 2007 r. Fundacja Dbam o Zdrowie.

W tym roku Fundacja uczestniczyła w licytacji, na której  z wielką przyjemnością wylicytowała zarowno pisanki jak i obrazy.


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron