Fundacja Dbam o Zdrowie: Biegnij po zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćBiegnij po zdrowie

Fundacja patronem społecznym 5 mBank Maratonu

I Ty mogłeś  pomóc biegnąc razem z mBank maratonem…

Każdy uczestnik biegów 5 edycji mBank maratonu pobiegł  po zdrowie dla innych. Było  to możliwe dzięki wspólnej akcji z Fundacją Dbam o zdrowie (patrona społecznego biegu). Każdy biegacz  dołożył swoją  cegiełkę – 7 zł od każdego uczestnika zostało  przeznaczone na pomoc dla osób ze środowiska biegaczy zgłoszonych zgodnie z Regulaminem. Ponadto zwycięzca biegu głównego miał możliwość wskazania jednej z pięciu zaproponowanych organizacji społecznych (organizacji pożytku publicznego), która otrzyma pomoc finansową w kwocie 3.000,00 zł.

Szczegóły akcji w załączonym regulaminie.

Szczególowe informacje dotyczące maratonu na  stronie ww.mbank.pl/maraton/2008/aktualnosci/

Regulamin akcji "Biegnę po zdrowie" - Dokument PDF - rozmiar:47 kB
lista organizacji OPP - Dokument PDF - rozmiar:248 kB