Fundacja Dbam o Zdrowie: Biegnij po zdrowie


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćBiegnij po zdrowie

Fundacja patronem społecznym 5 mBank Maratonu

I Ty mogłeś  pomóc biegnąc razem z mBank maratonem…

Każdy uczestnik biegów 5 edycji mBank maratonu pobiegł  po zdrowie dla innych. Było  to możliwe dzięki wspólnej akcji z Fundacją Dbam o zdrowie (patrona społecznego biegu). Każdy biegacz  dołożył swoją  cegiełkę – 7 zł od każdego uczestnika zostało  przeznaczone na pomoc dla osób ze środowiska biegaczy zgłoszonych zgodnie z Regulaminem. Ponadto zwycięzca biegu głównego miał możliwość wskazania jednej z pięciu zaproponowanych organizacji społecznych (organizacji pożytku publicznego), która otrzyma pomoc finansową w kwocie 3.000,00 zł.

Szczegóły akcji w załączonym regulaminie.

Szczególowe informacje dotyczące maratonu na  stronie ww.mbank.pl/maraton/2008/aktualnosci/
Regulamin akcji "Biegnę po zdrowie" - Dokument PDF - rozmiar:47 kB
lista organizacji OPP - Dokument PDF - rozmiar:248 kB

Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron