Fundacja Dbam o Zdrowie: Galeria

kolacja charytatywna na rzecz Fundacji Dom w Łodzi

Bieg po ortezy dla Paulinki

Akcja Podaruj Zdrowie w Łodzi

Walczymy z cukrzycą - Przekazanie glukometrów dla Związku Wysiedlonych Ziemi Łódzkiej

Malowane Nadzieją 2011

Wolontariuszy przybywa

Serce na Gwiazdkę

Kolacja charytatywna na rzecz Domu Samotnej Matki w Łodzi

Urtica Dzieciom 2010

Spotkanie z przedstawicielami Domów Samotnych Matek

Konferencja i pomoc dla Hospicjów

Wernisaż "Recepta nie wystarczy" w Muzuem Farmacji oraz sympozjum "Problemy wspólczesnych seniorów"

Wernisaż konkursu fotograficznego "Recepta nie wystarczy" 23 maja 2010 r

Widzewski Festyn Dnia Dziecka - 29 maja 2010 r.

<< | 1 | 2 | 3 | >>