Fundacja Dbam o Zdrowie: Galeria

Jesteś tutaj:   Strona GłównaO FundacjiGaleria

Wystawa pokonkursowa "Recepta nie wystarczy" w Galerii Piotra Uznańskiego - 1-14 czerwiec 2010 r.

Wystawa 22 prac najwyżej ocenionych przez internautów

Nagrodzone i wyróżnione prace:

Event "Bieg po leki"

Konferencja "Pogodna Jesień Życia" - 20 kwiecień 2010 r.

Spotkanie z dyrekcją Domów Samotnej Matki - przyznanie rocznej pomocy

Event w pasażu Schillera z okazji Dnia Chorego - 11 luty 2010 r.

Event "Morze recept" z okazji Dnia Chorego - 11 luty 2010 r.

Malowane Nadzieją 2010 r.

Serce na Gwiazdkę 2009 r.

Akcja Podaruj Zdrowie na Pomorzu

Biegnij po Zdrowie - mBank maraton

Koncert Charytatywny na rzecz Fundacji Dbam o Zdrowie i Fundacji Gajusz

Teatr Nowy 28 marzec 2008 r.

<< | 1 | 2 | 3 |