Fundacja Dbam o Zdrowie: Wspierają Nas


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaPomocWspierają Nas

Wspierają nas

Funkcjonowanie Fundacji nie byłoby możliwe bez wsparcia osób, które pomagają w jej codziennej działalności.

Poza wolontariuszami wspierają nas:

Jerzy Mackiewicz - twórca CMS do strony internetowej i administrator strony

Anna Cymmerman - solistka Teatru Wielkiego w Łodzi - przyjaciel fundacji i nasz dobry anioł. Plakat z Jej wizerunkiem zachęca do przekazywania punktow lojalnościowych na rzecz naszych podopiecznych.

 

Piotr Dębiński - Artysta plastyk. Jest przyjacielem Fundacji od początku jej działalności. Projektuje plakaty, jest twórcą layoutu cegiełek fundacji oraz projektu anioł. Jest również darczyńcą swoich fotografii na organizowanych  przez nas licytacjach na rzecz Fundacji

Tomasz Gołębiewski - skrzypek. Koncertmistrz Filharmonii Łódzkiej. Przez 15 lat, aż do rozwiązania Quartetu członek Rubinstein Quartet. Wraz z zespołem wydał kilka płyt w tym "Cztery Pory Roku"  A.Vivaldiego. Jeden z fragmentów jest tłem muzycznym filmu naszej Fundacji. Obecnie prócz pracy w FŁ prowadzi swój quartet , a także  impresariat artystyczny (www.Q4Q.pl)

 

 


Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron