Fundacja Dbam o Zdrowie: Wspierają Nas

Jesteś tutaj:   Strona GłównaPomocWspierają Nas

Wspierają nas

Funkcjonowanie Fundacji nie byłoby możliwe bez wsparcia osób, które pomagają w jej codziennej działalności.

Poza wolontariuszami wspierają nas:

Jerzy Mackiewicz - twórca CMS do strony internetowej i administrator strony

Anna Cymmerman - solistka Teatru Wielkiego w Łodzi - przyjaciel fundacji i nasz dobry anioł. Plakat z Jej wizerunkiem zachęca do przekazywania punktow lojalnościowych na rzecz naszych podopiecznych.

Piotr Dębiński - Artysta plastyk. Jest przyjacielem Fundacji od początku jej działalności. Projektuje plakaty, jest twórcą layoutu cegiełek fundacji oraz projektu anioł. Jest również darczyńcą swoich fotografii na organizowanych  przez nas licytacjach na rzecz Fundacji

Tomasz Gołębiewski - skrzypek. Koncertmistrz Filharmonii Łódzkiej. Przez 15 lat, aż do rozwiązania Quartetu członek Rubinstein Quartet. Wraz z zespołem wydał kilka płyt w tym "Cztery Pory Roku"  A.Vivaldiego. Jeden z fragmentów jest tłem muzycznym filmu naszej Fundacji. Obecnie prócz pracy w FŁ prowadzi swój quartet , a także  impresariat artystyczny (www.Q4Q.pl)