Fundacja Dbam o Zdrowie: Komu pomogliśmy?

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćKomu pomogliśmy?

Dotychczas Fundacja przekazała pomoc dla ok. 20 tys. osób indywidualnych oraz ponad 100 organizacjom, fundacjom i instytucjom oto niektore z nich:

1. Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat"
2. Fundacja Gajusz
3. Caritas Archidiecezji Łódzkiej
4. Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej
5. Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej
6. Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę
7. Hospicjum Onkologiczne Fundacji "Pro Salute"
8. Fundacja Proventus
9. Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
10. Fundusz Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. im. Matki Bożej z La Salette
11. Fundacja Droga