Fundacja Dbam o Zdrowie: Akcja Podaruj Zdrowie


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAkcja Podaruj Zdrowie

Akcja Podaruj Zdrowie w Łodzi

Fundacja Dbam o Zdrowie po raz drugi dofinansowała  zakup lekarstw dla mieszkańców Łodzi. W dniach 26 – 29 kwietnia 2011 r. Fundacja Dbam o Zdrowie już po raz drugi przeprowadziła  w Łodzi społeczno – pomocową akcję „Podaruj Zdrowie”. Dzięki niej, wszyscy łodzianie znajdujący się  w trudnej sytuacji życiowej i materialnej  mogli ubiegać się o dofinansowanie zakupu leków. Wnioski o pomoc złożyły 333 osoby i każda z nich otrzymała pomoc. Poprzednia edycja akcji miała miejsce w 2008 r. Wówczas z pomocy Fundacji skorzystało 1141 łodzian.


Akcja Podaruj Zdrowie w Dębicy

W dniach 7-11 czerwiec 2010 r. Fundacja Dbam o Zdrowie po raz drugi przeprowadziła w Dębicy społeczno-pomocową akcję "Podaruj Zdrowie". Dzieki niej wszyscy dębiczanie znajdujący się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej mogli ubiegać się o dofinansowanie do zakupu leków. Na dzień dzisiejszy wpłynęło 1500 wniosków o pomoc.


Akcja Podaruj Zdrowie na Pomorzu

W piątek 23 października 2009 r.  zakończyła  się akcja „Podaruj Zdrowie” organizowana przez Fundację na Pomorzu.   W  pięciu Tymczasowych Biurach Fundacji zlokalizowanych na terenie trzech miast: Gdańska, Gdyni oraz Starogardu Gdańskiego osoby starające się o pomoc mogły składać wnioski o dofinansowanie na zakupu leków. 


Akcja Podaruj Zdrowie na Podkarpaciu

Podkarpacie to kolejny region Polski gdzie prowadzona była akcja "Podaruj Zdrowie". Tymczasowe biura Fundacji były otwarte w Rzeszowie, Krosnie, Przemyślu, Mielcu i Sanoku. Akcja ruszyła 25 listopada 2008 r. i trwała przez trzy dni.

 


Akcja Podaruj Zdrowie w Opolu

Od 27 do 31 października 2008 roku, Akcja „Podaruj Zdrowie” prowadzona była na terenie Opola. Po raz pierwszy  równocześnie prowadzilismy akcje w dwóch rejonach.


Akcja "Podaruj Zdrowie" w Małopolsce

W dniu 20 października  2008 roku organizujemy trzecią już  edycję akcji „Podaruj zdrowie”. Akcja przeprowadzona będzie w Małopolsce. Kolejna akcja i kolejne wyzwanie. Poprzeczka idzie w górę, ponieważ akcja prowadzona będzie po raz pierwszy  aż w czterech  miastach...


Akcja „Podaruj Zdrowie” w regionie warmińsko-mazurskim.

W dniu 15 września 2008 roku organizujemy drugą edycję akcji „Podaruj zdrowie”, tym razem przekażemy pomoc dla najbardziej potrzebujących osób z regionu warmińsko-mazurskiego. Czeka nas niebywałe wyzwanie, ponieważ akcja prowadzona będzie w trzech miastach...


Pilotażowa Akcja "Podaruj Zdrowie" w Łodzi

Pierwsza w Polsce masowa akcja mająca na celu pomoc w wykupieniu leków.Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron