Fundacja Dbam o Zdrowie: Akcja Zostań Darczyńcą


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćAkcja Zostań Darczyńcą

Zostań Darczyńcą!

Darczyńcą może zostać każdy z nas - także Ty.

 


Sędzia Anna Maria Wesołowska wspiera naszą Fundację

Do grona przyjaciół naszej fundacji dołączyła sędzia Anna Wesołowska, która wspiera nasze działnia. Szczególnie bliski pani sędzi jest los kobiet zwałaszcza tych, które uciekając przed przemocą chronią się w domach samotnych matek. Pani sędzia brała udział w spotkaniu z przedstawicielami domów samotnych matek podczas, którego 15 DSM, nad którymi fundacja objęła patronat otrzymało roczną pomoc na zakup leków. Pani sędzia przekazała wszystkim domom swoją książkę opatrzoną autografem.


Dariusz Stachura - Tenor - Przyjacielem Fundacji

Do grona przyjaciół fundacji dołączył Dariusz Stachura jeden z trzech polskich tenorów. Plakaty oraz reklamy z wizerunkiem pana Darka zachęcające do przekazywania punktów  na rzecz podopiecznych fundacji umieszczone są w aptekach na terenie całego kraju. Dziękujemy za wspracie fundacji.


Piotr Pustelnik - himalaista - Przyjacielem Fundacji

Piotr Pustelnik znany łódzki himalaista dołączył do grona przyjaciół fundacji. Zachęca do przekazywania punktów lw programie "Zostań Darczyńcą" a tym samym do pomocy  podopiecznym fundacji. Dziękujemy panu Piotrowi  w imieniu naszych podopiecznych.


Tomasz Gołębiewski - koncertmistrz Filharmonii Łódzkiej przyjacielem Fundacji

Tomasz Gołębiewski wspiera Fundację Dbam o Zdrowie. Reklama z Jego wizerunkiem zachęcająca do akcji "Zostań Darczyńcą" ukazała się w periodykach wydawanych przez Polską Grupę Farmaceutyczną. Dziękujemy panu Tomkowi za pomoc.


Anna Cymmerman wspiera fundacje

Anna Cymmerman jest pierwszą znaną z mediów postacią, która wsparła naszą fundację. Jest solistką Teatru Wielkiego w Łodzi. Pani Ania to osoba o wielkim sercu, która często uczestniczy w akcjach charytatywnych.Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron