Fundacja Dbam o Zdrowie: Biegnij po zdrowie


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćBiegnij po zdrowie

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2013

Tegoroczny maraton był dla nas wyjatkowy pod wieloma względami. To wspaniała inicjatywa współpracy organizacji, a także aspektu charytatywnego. Zapraszamy do naszej fotorelacji!


Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2012

Za nami już drugi Łódź Maraton Dbam o Zdrowie. Podczas tegorocznej imprezy grupa Spartanie Dzieciom biegła dla podopiecznej naszej Fundacji, 15-letniej Magdy Nowak z Konstantynowa Łódzkiego. Dodatkowo prowadzona była zbiórka publiczna do puszek, którą prowadzili Wolontariusze Fundacji. Ostatnie kilkaset metrów Madzia biegła razem z maratończykami i razem z nimi wbiegła na metę.


Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2011

4-5 czerwca  - po kilkuletniej przerwie  do Łodzi znów powrócił maraton. Łódź Maraton Dbam o Zdrowie zorganizowała Polska Grupa Farmaceutyczna wraz z Aptekami Dbam o Zdrowie.

Partnerem był Urząd Miasta Łodzi. Był to pierwszy maraton w Polsce, który prócz rywalizacji sportowej i z własnymi słabościami miał charakter społeczny. Uczestnicy maratonu mogli biec w określonym  celu charytatywnym. Jeden z maratończyków przyjaciel naszej Fundacji Sławek Narel biegł po ortezy dla 11 letniej Paulinki.


Fundacja patronem społecznym 5 mBank Maratonu

I Ty mogłeś  pomóc biegnąc razem z mBank maratonem…Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron