Fundacja Dbam o Zdrowie: Biegnij po zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćBiegnij po zdrowie

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2013

Tegoroczny maraton był dla nas wyjatkowy pod wieloma względami. To wspaniała inicjatywa współpracy organizacji, a także aspektu charytatywnego. Zapraszamy do naszej fotorelacji!

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2012

Za nami już drugi Łódź Maraton Dbam o Zdrowie. Podczas tegorocznej imprezy grupa Spartanie Dzieciom biegła dla podopiecznej naszej Fundacji, 15-letniej Magdy Nowak z Konstantynowa Łódzkiego. Dodatkowo prowadzona była zbiórka publiczna do puszek, którą prowadzili Wolontariusze Fundacji. Ostatnie kilkaset metrów Madzia biegła razem z maratończykami i razem z nimi wbiegła na metę.

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2011

4-5 czerwca  - po kilkuletniej przerwie  do Łodzi znów powrócił maraton. Łódź Maraton Dbam o Zdrowie zorganizowała Polska Grupa Farmaceutyczna wraz z Aptekami Dbam o Zdrowie.

Partnerem był Urząd Miasta Łodzi. Był to pierwszy maraton w Polsce, który prócz rywalizacji sportowej i z własnymi słabościami miał charakter społeczny. Uczestnicy maratonu mogli biec w określonym  celu charytatywnym. Jeden z maratończyków przyjaciel naszej Fundacji Sławek Narel biegł po ortezy dla 11 letniej Paulinki.

Fundacja patronem społecznym 5 mBank Maratonu

I Ty mogłeś  pomóc biegnąc razem z mBank maratonem…